Misją Polskiego Związku Bokserskiego, jest zachęcanie dzieci i dorosłych do uprawiania sportu, eliminowanie agresji wśród nastolatków i młodych ludzi oraz osiąganie najlepszych wyników sportowych na arenie międzynarodowej."

GRAD MEDALI POLEK NA ME W ASYŻU – ZAKRZEWSKA, JĘDRZEJCZYK I WÓJCIK W BLASKU ZŁOTA

Już od drugiej walki finałowej na ringu w Asyżu gdzie rozgrywane były V ME Kobiet (Y&J) byliśmy świadkami wydarzeń z udziałem polskiej zawodniczki. W starciu o złoto w wadze 50 kg – J Agata Kawecka zmierzyła się z Ebonie Jones (ENG).

Komentowanie nie jest możliwe

Za nami, pierwsze walki Polek w Asyżu

Za nami pierwsze walki Mistrzostw Europy  Kobiet (youth I junior), które odbywają się w hali sportowej Palaeventi (1 km od Asyżu) i potrwają do niedzieli 27 lipca. Do udziału w zawodach zgłoszono 100 zawodniczek kategorii wiekowej junior  oraz 97 zawodniczek kadry młodzieżowej z 26 krajów Europy.

Komentowanie nie jest możliwe

Komunikat Wydz. Sportowego PZB nr 15/2014 – Klasyfikacja O.O.M. (dziewczęta)

W dniach 16 – 19.07.2014 r. w Świdnicy  rozegrane zostały zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dziewcząt. Udział  wzięły 52 zawodniczki  z 28  klubów,  reprezentujące 12 Okręgowych Związków Bokserskich. Poniżej udostępniamy dokument (plik .pdf) zawierający klasyfikacje punktowe zawodów:

Komentowanie nie jest możliwe

Komunikat Wydz. Sportowego PZB nr 14/2014 – Klasyfikacja O.O.M. (chłopcy)

W dniach 14 – 20.07.2014 r. w Świdnicy  rozegrane zostały zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Chłopców. Udział  wzięło 104 zawodników  z 63  klubów,  reprezentujących 14 Okręgowych Związków Bokserskich. W dołączonym dokumencie przedstawiamy klasyfikacje punktowe zawodów:

Komentowanie nie jest możliwe

Poznaliśmy organizatorów najważniejszych zawodów bokserskich AIBA na lata 2015-2016

Dnia 17 lipca 2014r. w Instambule, Światowa Federacja Boksu (AIBA) ogłosiła oficjalnie wyniki konkursu ofert na organizację najważniejszych imprez bokserskich na lata 2015-2016. Jednym z nich jest miejsce europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016. Organizatorzy zostali wybrani

Komentowanie nie jest możliwe

Znamy przeciwników w grupie Rafako Hussars Poland

Bokserzy Rafako Hussars Poland (WSB), których w trzecim sezonie prowadzić będzie trener Kadry Narodowej Valery Korniłlov i trener Asystent Jerzy Baraniecki,  poznali swoich przeciwników. W grupie B rywalami Polaków będą drużyny z Argentyny, Kazachstanu, Wenezueli, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Azerbejdżanu oraz Kataru bądź Portoryko – poinformował team menager „Husarii” Jacek Szelągowski, który uczestniczył w losowaniu w Turcji. Do tej pory nie rywalizowali z klubami z USA i Włoch oraz debiutantami (Wenezuela, Katar, Portoryko).

Komentowanie nie jest możliwe

Parse error: syntax error, unexpected T_STATIC in /wp-content/plugins/piwik-tracking-by-mente-binaria/models/options.class.php on line 95