MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA: SANDRA KRUK W FINALE, AGATA KACZMARSKA W PÓŁFINALE

Sandra Kruk (57kg) awansowała do finału, zaś Agata Kaczmarska (75kg) do półfinału XIV Międzynarodowych Mistrzostw Śląska w Gliwicach. W środę wygrywały także polskie kadetki i juniorki.

Turniej na Śląsku Sandra Kruk (srebrna medalistka MŚ 2012 i brązowa medalistka ME 2019) zaczęła od wygranej 3:2 z Angielką Ellie Scothey. Natomiast dziś pokonała 5:0 Brazylijkę Jucielen Romeu, a w finale spotka się z Ukrainką Snizhaną Kholodkovą.

W ćwierćfinałach kategorii 75kg Agata Kaczmarska, ubiegłoroczna Mistrzyni Europy do lat 22, wygrała z Ukrainką Anastasiią Shpaniuk, zaś Natalia Gajewska przegrała przed czasem z Brazylijką Flavią Figueredo. W piątek w 1/2 finału Agata Kaczmarska powalczy z rywalką z Brazylii, a Żaklina Lasoń z Niemką Sarah Scheurich.

W kadetkach do finału wagi 48kg awansowała Alexas Kubicki. Dzisiaj zwyciężyła przez RSC w 3 rundzie w pojedynku z Węgierką Laurą Kovacs, a Izabela Iwaniuk uległa Nikoli Maksymowicz 0:5. W tej kategorii wiekowej w finale wystąpią także Julia Szeremeta 52kg i Klaudia Topolewska 60kg. W środę Julia Szeremeta wygrała z Reiną Tellez ze Stanów Zjednoczonych 3:2, a Klaudia Topolewska pokonała Wiktorię Pomorską 5:0.

W juniorkach odbyło się 5 walk, a triumf zanotowała Wiktoria Tereszczak (64kg), która jednogłośnie na punkty okazała się lepsza od Łucji Machalicy. W piątkowym finale jej przeciwniczką będzie Amerykanka Jasmin Fernandez.

Attachments:
File
Download this file (Wyniki walk 11.09.2019.pdf)Wyniki walk 11.09.2019.pdf

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.