Polski Związek Bokserski

Polski
Związek
Bokserski

WNIKI III MIĘDZYNARODOWEGO
PUCHARU KARPAT – NOWA DĘBA 2017

W Nowej Dębie odbyła się III edycja Międzynarodowego Pucharu Karpat, w ramach której rozegrano 23 pojedynki we wszystkich grupach wiekowych. W zawodach udział brali zawodnicy z województw: Śląskiego, małopolskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Najlepsza zawodniczka turnieju – Anita Kamińska (Boks Lublin)
Najlepszy zawodnik turnieju – Jacek Duda (Garda Nowa Dęba)
Najlepszy młodzik – Kacper Ciureja (Tiger Tarnów)
Najlepszy kadet – Gabriel Blezień (Morsy Dębica)
Najlepszy junior – Jacek Duda (Garda Nowa Dęba)
Najlepszy senior – Rafał Rzeźnik (Berej Boxing Lublin)
Najlepsza drużyna – Gwarek Łęczna.

Wyniki poszczególnych walk tych zawodów (nazwiska zwycięzców zostały pogrubione):

57 kg: Kinga Misiaszek (Tiger Tarnów) – Agata Piereńko (Gwarek Łęczna) 3:0
57 kg: Anita Kamińska (Boks Lublin) – Klaudia Simsak (Jawor Team Jaworzno) 3:0
75 kg: Małgorzata Kocór (Wisłok Rzeszów) – Dominika Sibiga (Ring Sikorski Stalowa Wola) 1r. RSC
48 kg: Damian Bzdyl (Górnik Wieliczka) – Albert Rogóż (Tiger Tarnów) 3:0
54 kg: Kacper Lipiec (Gwarek Łęcnza) – Kacper Ciureja (Tiger Tarnów) 0:3
62 kg: Jan Kura (Gwarek Łęczna) – Karol Zimolog (Stal Rzeszów) 3:0
68 kg: Adrian Burda (Wisła Kraków) – Szymon Szmyd (Wisłok Rzeszów) 0:3
46 kg: Mateusz Jamróz (Berej Lublin) – Gracjan Ciureja (Tiger Tarnów) 0:3
48 kg: Beniamin Zarzeczny (Stal Stalowa Wola Boxing Team) – Gabriel Blezień (Morsy Dębica) 1:2
50 kg: Piotr Niewiadomski (Wisła Kraków) – Mateusz Klimala (Gwarek Łęczna) 1r. AB
52 kg: Jakub Pyclik (Wisła Kraków) – Hubert Olesiuk (Gwarek Łęczna) 2:1
54 kg: Mateusz Ćwirzeń (Gwarek Łęczna) – Sebastian Ptak (Morsy Dębica) 2:1
60 kg: Miłosz Zaucha (Tiger Tarnów) – Bogdan Sebastian (Iryda Mielec) 1:2
63 kg: Damian Małek (Stal Stalowa Wola Boxing Team) – Michał Szeliński (Wisła Kraków) 0:3
66 kg: Michał Ożga (Czajna Tomaszów Lub.) – Hubert Małek (Iryda Mielec) 3:0
70 kg: Seweryn Kłoskowicz (Gimnasion Boguchwała) – Dawid Pytlak (Stal Stalowa Wola Boxing Team) 0:3
64 kg: Michał Akoto-Ampaw (Gimnasion Boguchwała) – Paweł Żak (Stal Rzeszów) 2:1
91 kg: Wojciech Budzyła (Gwarek Łęczna) – Jacek Duda (Garda Nowa Dęba) 2r. AB
64 kg: Aleksander Jasiewicz (Jawor Team Jaworzno) – Marcin Janik (Stal Rzeszów) 3:0
69 kg: Alen Hamzic (Berej Lublin) – Dominik Cieślik (Jawor Team Jaworzno) 0:3
81 kg: Ziemowit Zgoliński (Gwarek Łęczna) – Karol Zieliński (Stal Rzeszow) 0:3
81 kg: Kamil Lamczyk (Stal Rzeszów) – Paweł Róg (Iryda Mielec) 2r. RSC
91 kg: Rafał Rzeźnik (Berej Lublin) – Jerzy Dreliński (Stal Rzeszów) 3:0