Instrukcje

Szanowni Państwo,

W związku z powtarzającymi się pytaniami, zamieszczamy poniżej dwie instrukcje wprowadzania danych do nowego systemu licencyjnego.

- Dla Okręgowych Związków Bokserskich oraz Klubów (zarejestrowanych w poprzednim systemie)  -  mają one nadane loginy i hasła dostępu do systemu.

- Dla Zawodników, Trenerów, Sędziów, Sędziów GłównychDelegatów ITO oraz nowych Klubów (pierwszy raz rejestrujących się systemie licencyjnym PZB) –  osoby te i kluby wprowadzają swoje dane do systemu, po przeslaniu wniosku i akceptacji, otrzymują login i hasło.

 

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA FAKTUR ZA OPŁATY LICENCYJNE

Polski Związek Bokserski informuje, że od 01.01.2022 roku obowiązkowo należy podać dane do faktury w dniu dokonania transakcji bankowej (wykonania przelewu bankowego).

Dotyczy to sytuacji, w której dane opłacającego różnią się od danych kontrahenta na fakturze.

W przypadku nie podania danych do faktury w dniu dokonania transakcji, zmiana kontrahenta na fakturze nie będzie możliwa.

Dane do faktury należy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozdrawiamy

Biuro PZB

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.